title11.jpgtitle6.jpgtitle19.jpgtitle17.jpgtitle18.jpgtitle12.jpgtitle22.jpgtitle3.jpgtitle1.jpgtitle14.jpgtitle20.jpgtitle4.jpgtitle8.jpgtitle7.jpgtitle15.jpgtitle5.jpgtitle16.jpgtitle13.jpgtitle21.jpgtitle10.jpg

День української писемності та мови 2018

     9 листопада – День української писемності та мови. У нашій школі було проведено ряд цікавих заходів, а саме виховна година,  на якій йшлося про історію цього Дня, популяризацію українського слова, вікторина «Подорож океаном рідної мови», були  організовані тематичні виставки художньої, наукової, публіцистичної літератури, присвячені Дню української писемності та мови, „Слова... В вас мудрість вічна і любов жива”, „З історії виникнення письма”. Учителі української мови та літератури, Бойко І.М. та Губенко С.С., підготували та провели літературне свято “Без мови немає народу, як сонця без сяйва й тепла”.

View the embedded image gallery online at:
http://127.kiev.ua/index.php/novini#sigFreeId9ec3c810d0

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

          9 листопада, у День української писемності та мови, вчителі та учні СШ № 127 долучилися до національного філологічного флешмобу та писали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.

View the embedded image gallery online at:
http://127.kiev.ua/index.php/novini#sigFreeId76c20e6061

Європейський день боротьби з торгівлею людьми

      18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми, започаткований Європарламентом у 2007 році. Протидія цьому ганебному явищу є основним завданням сьогодення. Жертвою торгівлі людьми може стати кожен, а знання – ефективний інструмент протидії.
      Щоб привернути увагу, розповісти про ризики, на які наражаються українці, у СШ № 127, психологічною службою проведено виховний захід з протидії торгівлі людьми «#НЕТОВАР». Психолог школи, Швець О.М. та соціальний педагог, Баско Л.С., ознайомили старшокласників з проблемою торгівлі людьми, основними способами втягнення дітей і дорослих у торгівлю людьми, шляхами уникнення цієї Проблеми та як не стати жертвою торгівців живим товаром.

View the embedded image gallery online at:
http://127.kiev.ua/index.php/novini#sigFreeId137fec0cb2

Осінні барви

   У четвер, 11 жовтня, у вестибюлі СШ № 127 були прикрашені столи яскравими та позитивними виробами. Таким чином учні відмічали Свято «Осінні барви». Від експонатів не хочеться відходити! Чим довше розглядати інсталяції, тим більше милих дрібничок можна побачити. Учням вдалося передати атмосферу бабиного літа. Тієї чудової пори року, коли здається, що літо повернулося і все ще попереду.
   Вражало різноманіття виробів, фантазія та креативність, яку проявили малі умільці та їх батьки.Всі, без винятку, композиції юних шанувальників природи вразили своєю красою та оригінальністю. Учні закладу ще раз довели своє вміння відчувати красу золотої осінньої пори.
   Адміністрація школи в свою чергу вдячна вчителям та батькам за прикладені зусилля.

View the embedded image gallery online at:
http://127.kiev.ua/index.php/novini#sigFreeId67798e7b3a

Інтелектуальний турнір "Найслабша ланка"

              У рамках Олімпійського тижня 19 вересня 2018 року школі проводився інтелектуальний турнір Малих шкільних Олімпійських ігор "Найслабша ланка" серед  учні 7-11 класів  з метою пропаганди здорового способу життя, залучення учнів до занять спортом та формування свідомого ставлення до необхідності занять фізичними вправами.

View the embedded image gallery online at:
http://127.kiev.ua/index.php/novini#sigFreeIde6b1941487

Акції " Спортивна гордість та надія Дарниці - 2018"

Вітаємо та пишаємося нашими учнями!
Учень 4-Б класу - Єщенко Вадим та учениця 6-А класу - Гриб Дар’я взяли участь у районному святі з відзначення спортивних досягнень учнів Дарницького району, де були нагороджені за значні спортивні досягнення в акції " Спортивна гордість та надія Дарниці - 2018".

View the embedded image gallery online at:
http://127.kiev.ua/index.php/novini#sigFreeIdaefd4e699e

Перший Всеукраїнський урок

   3 вересня 2018 року для учнів 1-11 класів пройшов перший  тематичний Всеукраїнський урок на одну з обраних тем: «Діти об’єднують Україну”; “Я люблю свою країну”; «Добре тим, хто вміє дружити”;“Наші земляки — герої Революції Гідності”;“Хочемо, щоб усі жили в мирі”; “Розкажемо Європі про себе”; “Українці серед інших європейських націй”; “Будуємо справжню демократичну країну”; “Прагнемо миру!”.

View the embedded image gallery online at:
http://127.kiev.ua/index.php/novini#sigFreeIdbdb6977feb

День знань 2018

       Радісним осіннім днем, 1 вересня 2018 р., відбулося урочисте свято «День знань» для першокласників, яке було наповне посмішками всіх та квітами. Продзвенів перший дзвоник для наших першокласників та учнів 9-х й 11-х класів.
        Вітаємо всіх, вчителів та учнів та їх батьків з новим навчальним роком. Нехай він буде легкий і насичений. Нехай розкриються нові таланти, засвоїться навчальний матеріал і на відмінно здадуться контрольні. Успіхів, високих результатів та гарного настрою!

View the embedded image gallery online at:
http://127.kiev.ua/index.php/novini#sigFreeId6428d241e0

Випуск 11-х класів 2018 року

    23 червня 2018року у СШ № 127 пройшов Випускний вечір учнів 11-го класу.
     Актова зала була заповнена гостями, батьками, які сиділи з високо піднятими головами тому, що пишалися своїми дітьми – випускниками.

Дорогі випускники!
Щиросердечно вітаємо вас із закінченням школи!
Ви пройшли надзвичайно важливий етап, і зараз символічно прощаєтеся з безтурботним життям.
Попереду у вас самостійний шлях, здобуття професії, побудова власної сім’ї.

Переступаючи цей поріг рідної школи, вірте, що попереду вас чекає найцікавіше!
Віримо, що ви вступите на шлях дорослого життя достойно.
Ви – майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить, якою стане Україна.
Бажаємо вам побільше оптимізму, натхнення та наполегливості.


View the embedded image gallery online at:
http://127.kiev.ua/index.php/novini#sigFreeIdde95dc0d8f

Випуск 9-х класів 2018

      18 червня 2018 року відбувся випуск учнів 9-х класів. Учні одержали свідоцтво про базову загальну освіту, а своїми творчими виступами подякували вчителям, батькам за незабутні шкільні роки.

У добру й щасливу путь, дорогі випускники!

View the embedded image gallery online at:
http://127.kiev.ua/index.php/novini#sigFreeIda03bfe172c

Дочірні категорії

 • Оголошення

  До уваги батьків першокласників! 
  Батьківські збори відбудуться 28 серпня 2017 року о 18.00 годині у наступних приміщеннях:
  1-А клас –236 кабінет
  1-Б клас –237 кабінет 
  1-В клас – 226 кабінет 
  1-Г клас – 316 кабінет.

jmworld