title11.jpgtitle21.jpgtitle4.jpgtitle19.jpgtitle7.jpgtitle13.jpgtitle22.jpgtitle1.jpgtitle15.jpgtitle17.jpgtitle5.jpgtitle20.jpgtitle3.jpgtitle12.jpgtitle18.jpgtitle6.jpgtitle8.jpgtitle16.jpgtitle10.jpgtitle14.jpg

День рідної мови

У наш час, коли Україна переживає важкі часи, виховання справжніх патріотів своєї держави за допомогою рідного слова набуває особливого значення. Адже мова є нашим неоціненним скарбом і має велику магічну та рушійну силу.
Із 2000 року за рішенням ЮНЕСКО світова спільнота 21 лютого відзначає Міжнародний день рідної мови.
Учителі та учні нашої школи свято шанують та примножують надбання рідної мови. Традиційно до Дня рідної мови у навчальному закладі проводяться заходи, які демонструють значення слова у житті суспільства, показують незвичайну красу, багатства та велич української мови.
Цього року у школі проводилися цікаві заходи, а саме: урок мудрості «Мелодійна, милозвучна, різнобарвна, точна, влучна мова українська», урок-дискусія «Чи вільно володієш українським словом?», презентація проекту «Мужай, прекрасна наша мово!», мовна гра «Біг із бар’єрами-буквопошук», а також учителі-словесники провели пізнавальні диктанти про рідну мову.

 

 

Поділіться цією новиною з друзями

jmworld