title18.jpgtitle3.jpgtitle5.jpgtitle14.jpgtitle22.jpgtitle4.jpgtitle8.jpgtitle11.jpgtitle20.jpgtitle21.jpgtitle13.jpgtitle1.jpgtitle17.jpgtitle12.jpgtitle15.jpgtitle10.jpgtitle16.jpgtitle19.jpgtitle6.jpgtitle7.jpg

З ювілеєм! Рідна школо!

Моя школо! Священна
колиско
Науки, любові й добра!
Де б не була я – далеко
чи близько –
Наснагу черпаю з твого
джерела.
Вірю, що дух твій ніколи
не згасне,
Ти, мудра і світла, як
ясна зоря,
Живи й процвітай,
моя школо прекрасна,
Для миру, для щастя,
любові й добра.

Свій 80-річний ювілей СШ № 127 відзначила 16 березня. Урочисто, але по-домашньому тепло відсвяткували день народження рідної школи вчителі, ветерани педагогічної праці, випускники різних років, учні, батьки та почесні гості.

 


Школа пройшла великий і тернистий шлях та за роки свого існування зробила неоціненний внесок у розвиток, навчання та виховання молодого покоління, стала осередком, де плекають патріотизм, духовні ідеї, закладають міцний фундамент знань. Заслуга у цьому великого, дружнього, працьовитого і творчого колективу учителів, батьків і учнів.
В урочистий день ювілею відбувся і святковий концерт. Насичена концертна програма розпочалася з перегляду слайдів про історію й сьогодення навчального закладу та гімном школи. У ході заходу багато теплих слів на адресу шкільної родини пролунало від почесних гостей.
Увесь концерт був наскрізь пронизаний щирими словами на адресу тих, хто творив історію школи, навчав і виховував в її стінах кілька поколінь, вчить і вчиться тут зараз, розбудовує і розвиває цей навчальний заклад.

 

Поділіться цією новиною з друзями

jmworld