title3.jpgtitle22.jpgtitle12.jpgtitle1.jpgtitle7.jpgtitle17.jpgtitle21.jpgtitle13.jpgtitle10.jpgtitle8.jpgtitle14.jpgtitle11.jpgtitle15.jpgtitle4.jpgtitle5.jpgtitle6.jpgtitle16.jpgtitle20.jpgtitle19.jpgtitle18.jpg

Вітаємо переможців

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
у 2017-2018 н.р.

- Леуса Олександра, учня 7-Б класу, за 3 місце на міській олімпіаді з математики, учитель Яковенко О.Ю.
- Левченко Аліну, ученицю 9-А класу, за 3 місце на міській олімпіаді з української мови та літератури, учитель Яхненко В.П. та 3 місце з правознавства, учитель Невмержицька Н.О.
- Гнилянську Діану, ученицю 9-А класу, за 3 місце на міській олімпіаді з правознавства, учитель Невмержицька Н.О.
- Коноваленка Дмитра, учня 9-Б класу, за 3 місце на міській олімпіаді з технічної праці, учитель Титаренко В.О.
- Крикун Катерину, ученицю 11-А класу, за 3 місце на міській олімпіаді з історії, учитель Грищенко Т.В.
- Білоголову Катерину, ученицю 11-Б класу, за 3 місце на міській олімпіаді з біології , учитель Кравченко О.І.
- Семенцову Анастасію, ученицю 11-Б класу, за 3 місце на міській олімпіаді з української мови та літератури, учитель Дегтяренко О.О.
- Костюк Анастасію, ученицю 11-Б класу, за 3 місце на міській олімпіаді з обслуговуючої праці, учитель Кузишин І.А.

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
в 2017-2018 навчальному році

- Бех Анатолій, учень 5-В класу, який посів 2 місце, учитель Мірошниченко Л.М.
- Семенцова Анастасія, учениця 11-Б класу, яка зайняла 3 місце, учитель Дегтяренко О.О.

Вітаємо переможців І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Київського територіального відділення Малої академії наук України (Київської Малої академії учнівської молоді)
в 2017-2018 навчальному році

- Семенцову Анастасію, ученицю 11-Б класу, яка посіла І місце, у відділенні української філології та мистецтвознавства, учитель Яхненко В.П.
- Шестопал Надію, учениця 9-Акласу, яка посіла ІІІ місце, у відділенні української філології та мистецтвознавства, учитель Мірошниченко Л.М.
- Третьякову Таїсію, учениця 10-Акласу, яка посіла ІІІ місце, у відділенні фізики та астрономії, учитель Савчук О.П.

Дякуємо за Вашу плідну працю!!!

Бажаємо Вам натхнення та це більших здобутків у майбутньому!!!

Поділіться цією новиною з друзями

jmworld