title18.jpgtitle3.jpgtitle11.jpgtitle6.jpgtitle16.jpgtitle17.jpgtitle14.jpgtitle21.jpgtitle5.jpgtitle22.jpgtitle12.jpgtitle15.jpgtitle8.jpgtitle4.jpgtitle1.jpgtitle10.jpgtitle7.jpgtitle20.jpgtitle13.jpgtitle19.jpg

Круглий стіл «Формування наскрізних вмінь і навичок в умовах нової української школи»

          23 лютого 2018р. в школі відбулося засідання круглого столу на тему: «Формування наскрізних вмінь і навичок в умовах нової української школи». На засіданні були присутні вчителі початкових класів школи та молоді спеціалісти району. Зустріч пройшла в теплій та творчій атмосфері.

         З вітальним словом до учасників звернулася директор школи Сидоренко Л.В. Також гостей вітали молодші школярі (кл.керівники Грохольська Н.Д. та Крушинська Т.І.)

         Перед молодими вчителями виступила заступник директора з навчально-виховної роботи Велікжаніна Н.А. та вчитель української мови початкових класів Татаренко М.В. про впровадження нестандартних форм та методів роботи в початковій школі.

         Педагоги мали змогу ознайомитися з реалізацією міжпредметної інтеграції. Свій досвід роботи презентували вчителі початкових класів Грохольська Н.Д., Литвиненко О.П., Мельник С.Б. (відеоуроки в 1 та 2 класах).
         Методист ДРНМЦ Сухаревська О.О. підвела підсумки роботи круглого столу та провела міні майстер-клас із застосування інноваційних форм та методів роботи нової української школи.
           Учасники круглого столу отримали на згадку сувеніри від молодших школярів.

Поділіться цією новиною з друзями

jmworld