title10.jpgtitle22.jpgtitle20.jpgtitle4.jpgtitle1.jpgtitle11.jpgtitle19.jpgtitle5.jpgtitle21.jpgtitle16.jpgtitle17.jpgtitle6.jpgtitle13.jpgtitle8.jpgtitle18.jpgtitle12.jpgtitle14.jpgtitle3.jpgtitle7.jpgtitle15.jpg

Виховний захід про воїна-інтернаціоналіста Новікова О.М.

        З давніх-давен український народ підтримує священну традицію – викарбовувати у свідомості прийдешніх поколінь пам'ять про бойові подвиги кращих синів і дочок, які сповна виконали свій військовий обов’язок.
      15-те лютого у житті воїнів, які пройшли дорогами Афганістану, навіки залишається, як день пам’яті про чужу й жорстоку війну. Афганістан – це мужність воїнів, це вірність солдатській дружбі, це взаємовиручка і взаємодопомога. У цій війні брали участь біля 160 тисяч наших співвітчизників. Поряд з іншими були і наші земляки-дарничани, випускники нашої школи . 27 листопада 2014 р. в школі було встановлено відкрито меморіальну дошку випускнику школи 1979 року.
          23 лютого 2018 р. у СШ 127 пройшов виховний захід, присвячений воїнам-інтернаціоналістам, які загинули при виконанні військового обов’язку в Афганістані, зокрема Новікову О.М. Під час уроку-мужності учні 5-х та 6-х класів дізналися, що Новіков Олександр Миколайович закінчив вісім класів нашої школи, потім навчався в професійно-технічному училищі, після закінчення якого працював на заводі «Ленінська кузня». 20 травня 1983 року юнак був призваний на військову службу. Через деякий час він опинився в складі «Обмеженого контингенту радянських військ в Афганістані». Він був водієм БТРу і при форсуванні гірської річки його машина потрапила під обстріл. 24 квітня 1985 року Сашко загинув. Був нагороджений орденом Червоної Зірки за мужність та героїзм при виконанні інтернаціонального обов’язку посмертно.

Поділіться цією новиною з друзями

jmworld