title5.jpgtitle15.jpgtitle19.jpgtitle1.jpgtitle20.jpgtitle17.jpgtitle18.jpgtitle4.jpgtitle21.jpgtitle7.jpgtitle6.jpgtitle13.jpgtitle11.jpgtitle14.jpgtitle22.jpgtitle8.jpgtitle10.jpgtitle3.jpgtitle16.jpgtitle12.jpg

Тиждень безпеки дорожнього руху 2018

           З 12 по 18 листопада у школі проходив Тиждень безпеки дорожнього руху. Під час якого були проведені такі заходів: єдиний урок з питань безпечної поведінки на дорогах «Я – пішохід, я – повноцінний учасник дорожнього руху», «Безпека на дорозі – безпека життя», конкурс малюнків «Молодь за безпеку дорожнього руху», учням було запропоновано переглянути навчальний фільм «Стій! Увага! Йди!», а також практичне заняття «Чи знаєш ти права та обов’язки пішоходів?», «Азбука дорожнього руху», «Пішохід теж учасник дорожнього руху», «Безпека на дорозі залежить від кожного», «Школа світлофора Моргайка», вікторина «Обережно! Діти на дорозі», «»Чи знаєш ти правила дорожнього руху, «Руху правила єдині, знати їх усі повинні», урок-гра «Подорож у країну дорожніх знаків».
          Класні керівники на батьківських зборах розглядали питання запобігання дитячого дорожньо-транспортного травматизму, акцентували увагу батьків на їх особистій відповідальності за збереження життя і здоров’я дітей, особливо батьків-водіїв за розміщення неповнолітніх в салоні автомобілів згідно з ПДР, а також обов’язкове використання пасивних засобів безпеки (авто крісел, пасків безпеки) .

Поділіться цією новиною з друзями

jmworld