title10.jpgtitle5.jpgtitle12.jpgtitle7.jpgtitle20.jpgtitle4.jpgtitle1.jpgtitle21.jpgtitle13.jpgtitle6.jpgtitle16.jpgtitle18.jpgtitle15.jpgtitle11.jpgtitle14.jpgtitle19.jpgtitle17.jpgtitle3.jpgtitle22.jpgtitle8.jpg

День пам'яті героїв небесної сотні

    20 лютого… Ця дата - кривава незагойна рана на сторінках нашої історії. Зринають в пам’яті й в наших серцях ті жахливі події, що відбулися на вулиці Інститутській у Києві. Юні хлопці, обличчя яких ще не торкалося лезо бритви, піднялися на боротьбу за людську гідність, за краще майбутнє для своєї держави. Але якою була ця боротьба? Звичайно, не рівною. Захистом проти ворожої кулі снайпера слугували фанерні щити, а зброєю була - бруківка. Але вони не зважали на це, бо в серці горіла любов до України і жевріла надія бачити її кращою. Та жорстока куля снайперської гвинтівки не вибирає. Один за одним падають наші герої. Але ворогу їх не здолати… Крок за кроком виборювали , відвойовували кожен метр.
    У СШ № 127 члени учнівського самоврядування провели для учнів 5-11 класів лінійку-реквієм «ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!!!», присвячену Героям Небесної Сотні. Після заходу старости пішли до пам'ятника, щоб покласти квіти та вшанувати пам'ять хлопців, які віддали своє життя за наше майбутнє.
Крім цього у бібліотеці школи була проведена Фотодокументальна і книжкова виставка «Небесна сотня. Герої нашого часу», конкурс малюнку «Ми пам’ятаємо»


Поділіться цією новиною з друзями

jmworld