title1.jpgtitle6.jpgtitle3.jpgtitle7.jpgtitle22.jpgtitle21.jpgtitle4.jpgtitle12.jpgtitle13.jpgtitle16.jpgtitle17.jpgtitle11.jpgtitle8.jpgtitle18.jpgtitle14.jpgtitle5.jpgtitle20.jpgtitle15.jpgtitle19.jpgtitle10.jpg

День відкритих дверей

Вже традицією стало проводити День відкритих дверей початкової школи. Ось і цього року 1 березня в гостинній актовій залі СЗШ №127 зібралися батьки, матері, бабусі, дідусі майбутніх першокласників та вихованці дитячих садочків №706 та 634.

З привітним словом до гостей звернулася директор школи Сидоренко Людмила Василівна. Заступник директора з навчально-виховної роботи Велікжаніна Наталія Андріївна ознайомила батьків із методичними рекомендаціями щодо організації навчання дітей та представила вчителів майбутніх першокласників: Півторацьку Тетяну Євгеніївну, Мельник Світлану Борисівну, Остапчук Тетяну Юріївну та Юрченко Ольгу Олександрівну.

 

Справжньою родзинкою Дня відкритих дверей стала концертна програма, що підготували учні 4-х класів та вихованці шкільних гуртків, а саме: виставу «Школа радо зустрічає вас», виступ фолькльорного ансамблю «Зозуленька», танцювального ансамблю «Мрія», виступ вихованців гімнастичного гуртка Литвиненко Юлії та Литвиненко Катерини.

Потім Півторацька Тетяна Євгеніївна та Мельник Світлана Борисівна разом з дітьми і усіма запрошеними здійснили екскурсію по школі, оглянули музеї школи, комп’ютерний клас, бібліотеку, а також побували в класних кімнатах, де мають навчатися першокласники. Вихованці дитячих садочків отримали подарунки та медальки «Майбутній школяр». Тим часом із батьками, що залишились у актовому залі, спілкувались вчителі початкових класів. Тетяна Юріївна Остапчук та Ольга Олександрівна Юрченко зупинились на найважливіших для батьків майбутніх школярів питаннях: як готувати дитину до школи, яке шкільне приладдя необхідно придбати і таке інше. Батьки ставили запитання, а значить спілкування пройшло результативно.

У школі чимало традицій, але День відкритих дверей – традиція особлива… Бо свято закінчується, але кожного дня, кожної хвилини школа чекає на майбутніх першокласників! Чекають шкільні друзі та вчителі! Тож приєднуйтесь до нас! Приходьте навчатися, спілкуватися, радіти і жити разом з нами! Пам’ятайте: у стінах цієї школи завжди раді вам!
Гостинно запрошуємо першокласників до нашої школи, де на них чекають досвідченні вчителі та вихователі, які поведуть малят до цікавої країни знань.

Поділіться цією новиною з друзями

jmworld