title3.jpgtitle12.jpgtitle11.jpgtitle20.jpgtitle16.jpgtitle5.jpgtitle10.jpgtitle7.jpgtitle13.jpgtitle17.jpgtitle6.jpgtitle22.jpgtitle8.jpgtitle15.jpgtitle18.jpgtitle14.jpgtitle19.jpgtitle21.jpgtitle1.jpgtitle4.jpg

День відкритих дверей у СШ 127

     15 березня 2019 року у СШ № 127 пройшов День відкритих дверей. Школа гостинно відчинила двері для всіх бажаючих завітати до нашої шкільної родини, ознайомитись із життям школи та досягненнями педагогічного та учнівського колективів.
     Метою заходу було ознайомити гостей школи, батьків та майбутніх першокласників із шкільним життям, показати наші досягнення, поділитись надбаннями та успіхами. Для гостей свята було підготовлено надзвичайно цікаву та насичену програму. Це були виставки «Таланти та творчість тобі, Україно» та «З класом класно!», міні-екскурсії школою, відкриті уроки, фізкультурно-спортивні заходи.
     Майбутні першокласники та їх батьки отримали змогу отримати більше інформації як підготовитися до вступу до школи, про умови та особливості навчання та дозвілля учнів, про інноваційні проекти, про освітні можливості й додаткові переваги навчання саме в нашій школі, на власні очі побачити як і чим живе школа із середини. Гості школи отримали багато інформації в процесі безпосереднього спілкування із адміністрацією школи, учнями та педагогами, відвідали навчальні кабінети, спортивний зал, їдальню, бібліотеку, переглянули інформаційні матеріали, отримали відповіді на всі запитання.
Усі гості нашої школи - батьки, колеги, дошкільнята та небайдужі громадяни району, які відвідали наше свято - День відкритих дверей, отримали неабияке задоволення та величезний заряд позитиву.

Поділіться цією новиною з друзями

jmworld