title12.jpgtitle5.jpgtitle15.jpgtitle7.jpgtitle10.jpgtitle18.jpgtitle22.jpgtitle14.jpgtitle19.jpgtitle16.jpgtitle13.jpgtitle17.jpgtitle1.jpgtitle11.jpgtitle8.jpgtitle6.jpgtitle20.jpgtitle3.jpgtitle4.jpgtitle21.jpg

День матері 2019

Мама, мамочка, матуся,
Я до неї пригорнуся.
Вона добра і привітна,
Ніби сонце в небі, світла.
В. Лущик


       День Матері в Україні відзначається в другу неділю травня. Неможливо посперечатися з тим, що це свято — свято вічності. З покоління в покоління для кожного мама — найголовніша людина в житті. Скільки б гарних, добрих слів ми не говорили нашим мамам, скільки б приводів для цього не придумали, зайвими вони не будуть ніколи.
        До Дня Матері у СШ№ 127 класні керівники провели виховні бесіди: «Матусенько – голубонько, ти в мене – єдина»; «Матусенько моя, благословенна будь…», педагог-організатор, Литвиненко Л.І., разом з учнівських самоврядування провела конкурс малюнків «Щаслива родина – міцна сім’я», а також літературно-музичне свято «Цілую ніжно материнські руки».
       Особливо красиво і незабутньо пройшло свято, на яке завітали мами, бабусі наших учнів. На святі звучали слова вдячності та любові, усмішки, пісні та танці. Це свято принесло лише приємні та незабутні враження.

Поділіться цією новиною з друзями

jmworld