title13.jpgtitle21.jpgtitle16.jpgtitle15.jpgtitle7.jpgtitle10.jpgtitle8.jpgtitle22.jpgtitle3.jpgtitle12.jpgtitle11.jpgtitle1.jpgtitle20.jpgtitle4.jpgtitle18.jpgtitle14.jpgtitle5.jpgtitle19.jpgtitle17.jpgtitle6.jpg

День вишиванки 2019

    16 травня учні та вчителі СШ № 127 відзначили День вишиванки – свято національної єдності, покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння національного вишитого одягу та об’єднати українців.
      Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією, вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, із роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.
      Учні та вчителі цього дня вдягнули вишиванку – національний український одяг – як символ єдності українського народу.
      По класах відбулися виховні заходи, на яких учні та вчителі розповідали про історію української вишивки, про значення кольорів та символів, про те, що кожному регіону України притаманна своя вишивка.
     Для учні 1-4 класів на 4 уроці, а учні 5-11 класів на 5 уроці зібралися на спортивному майданчику біля школи і провели імпровізований парад вишиванок, пройшлися взявшись за руки навколо шкільного стадіону.

Вітаємо усіх зі святом! Слава Україні!

Поділіться цією новиною з друзями

jmworld