title6.jpgtitle16.jpgtitle8.jpgtitle11.jpgtitle5.jpgtitle13.jpgtitle4.jpgtitle14.jpgtitle17.jpgtitle10.jpgtitle19.jpgtitle18.jpgtitle3.jpgtitle22.jpgtitle7.jpgtitle1.jpgtitle12.jpgtitle20.jpgtitle21.jpgtitle15.jpg

Інтелектуально-розважальне шоу «Хто зверху?»

Інтелектуально-розважальне шоу «Хто зверху?»

«Хто зверху?»: хлопці чи дівчата – ось у чому питання. Учні СШ 127 вирішили знайти на нього відповідь, адже бажання дізнатися, хто кращий, розумніший і спритніший не покидає теперішню молодь.
Наші хлопці та дівчата вирішили дізнатися, як воно є насправді. Отож, 20 грудня у школі пройшов новорічний конкурс «Хто зверху?». Ведучими дійства були Павленко Денис та Левченко Аліна, а також «Баба Йожка» Левченко Вадим, які наповнили конкурс невимушеними жартами та забезпечили надійну підтримку своїм командам.
Шоу було надзвичайно напруженим та веселим. Упродовж усього вечора учасники виконували найрізноманітніші завдання, демонстрували глядачам свої знання та вміння. У конкурсі «Збери літери» учасники виявляли свою спритність та уміння швидко зорієнтуватися, адже їм потрібно було скласти загадане слово з літер, які вони мали на собі.
Із цікавим завданням – відгадати «Хто я?» зуміли справитись обидві команди.
У конкурсі на бонусні бали «Баба Йожка» ставила каверзні питання, а учасники намагалися відгадати приблизні відсотки правильної відповіді. І не зважаючи на додаткові запитання обидві команди показали чудовий рівень обізнаності.
Між кожним раундом була музична пауза, де учні 5-9 класів демонстрували свої художньо-естетичні та хореографічні здібності.
Вечір пробіг дуже цікаво та емоційно.
Шоу «Хто зверху?» у нашій школі відбулося вперше і пройшло на висоті. Команда дівчат перемогла, однак остаточна відповідь навряд чи колись буде дана. А от веселий процес пошуку хочеться побачити знову. Так що чекаємо наступного року, щоб дізнатися: хто ж таки зверху?

Поділіться цією новиною з друзями

jmworld