title10.jpgtitle18.jpgtitle4.jpgtitle6.jpgtitle21.jpgtitle7.jpgtitle1.jpgtitle16.jpgtitle11.jpgtitle12.jpgtitle20.jpgtitle5.jpgtitle15.jpgtitle14.jpgtitle19.jpgtitle8.jpgtitle3.jpgtitle17.jpgtitle22.jpgtitle13.jpg

День відкритих дверей 2020

    24 лютого у СШ 127 пройшов надзвичайний день - день радості, відкритості, щирості! Наша школа була наповнена друзями й гостями! Це день відкритих сердець, щирих усмішок та радості зустрічі з батьками майбутніх першокласників!
   Метою заходу було ознайомити гостей школи, батьків та майбутніх першокласників із шкільним життям, показати наші досягнення, поділитись надбаннями та успіхами. Для гостей свята було підготовлено надзвичайно цікаву та насичену програму. Це були виставки «Таланти та творчість тобі, Україно» та «З класом класно!», а також вистава «Казкове дитинство від садочка до школи», яку підготували учні 4-х класів.
   Майбутні першокласники та їх батьки отримали змогу отримати більше інформації як підготовитися до вступу до школи, про умови та особливості навчання та дозвілля учнів, про інноваційні проекти, про освітні можливості й додаткові переваги навчання саме в нашій школі, на власні очі побачити як і чим живе школа із середини. Усі гості нашої школи - батьки, колеги, дошкільнята та небайдужі громадяни району, які відвідали наше свято - День відкритих дверей, отримали неабияке задоволення та величезний заряд позитиву.

Поділіться цією новиною з друзями

jmworld