title18.jpgtitle7.jpgtitle17.jpgtitle20.jpgtitle5.jpgtitle10.jpgtitle11.jpgtitle4.jpgtitle19.jpgtitle14.jpgtitle6.jpgtitle21.jpgtitle16.jpgtitle1.jpgtitle12.jpgtitle13.jpgtitle3.jpgtitle8.jpgtitle22.jpgtitle15.jpg

Вибори президента УС

     Шкільна пора — одна з найкращих у житті кожної людини. Це і навчання, і пустощі, і цікаво проведений час. Школа – це ще й підготовка до дорослого життя. Допомагає у цьому учнівське самоврядування, яке неможливе без авторитетних лідерів. Вибори саме такого лідера — шкільного президента – відбулися у нашій школі.
Цьогоріч на пост шкільного президента було три кандидати – Загнибіда Даша (9-Б клас), Шульженко Максим (9-Б клас), Маковецький Єгор (10-А клас), Троценко Даша (9-Б клас), Куць Марія (9-Б клас).
    Наші виборці, а це учні 8-11-х класів та педагогічний колектив школи, брали активну участь у голосуванні. Після закінчення голосування виборча комісія здійснила підрахунок усіх голосів. За результатами голосування стало відомо, що ми маємо нового президента школи – Маковецького Єгора, учня 10-А класу!!!
Отже, вітаємо новообраного президента з перемогою та бажаємо йому впровадити політику знань, порозуміння та поваги, яка сприятиме покращенню життя школи.

Поділіться цією новиною з друзями

jmworld