title18.jpgtitle6.jpgtitle15.jpgtitle8.jpgtitle5.jpgtitle22.jpgtitle4.jpgtitle19.jpgtitle1.jpgtitle21.jpgtitle3.jpgtitle20.jpgtitle16.jpgtitle10.jpgtitle11.jpgtitle14.jpgtitle17.jpgtitle12.jpgtitle7.jpgtitle13.jpg

Якісний склад

30 мають вищу категорію
12 спеціалістів першої категорії
12 спеціалістів другої категорії
16 спеціалістів
1 мають незакінчену вищу освіту

11 учителів-методистів 
8 учителів мають звання “старший вчитель”
5 учителів нагороджено знаком “Відмінник освіти”

У 2021-2022 н.р. педагогічний колектив школи працює над темою «Індивідуальна стратегія як необхідність самомобілізації та готовність до повноцінного діяння на шляху формування освітніх компетентностей учнів на уроках та позакласній діяльності для розвитку зростаючої особистості в умовах карантинних обмежень»

 


Адміністрація

 

Cидоренко Людмила Василівна

директор школи

вчитель німецької мови
вчитель вищої категорії.
вчитель-методист
Відмінник освіти України
Член асоціації керівників навчальних закладів України.
Нагороджена: грамотою РУО, ГУОН, МОН;
почесною грамотою голови КМДА;
подякою Президента України; 
подякою ДРДА.

 

Дні та години прийому:

четвер- 15.00 - 18.00
п'ятниця - 8.00 - 13.00

кабінет №221а

 

Велікжаніна Наталія Андріївна

заступник директора з навчально-виховної роботи

вчитель початкових класів
вчитель вищої категорії.
вчитель-методист
Нагороджена: грамотою РУО, ГУОН, МОН;
подякою начальника РУО; 
подякою ДРДА.

   
 

Ціпак Алла Леонідівна 

заступник директора з виховної роботи

вчитель української мови та літератури 
вчитель вищої категорії;
Нагороджена: грамотою РУО, ГУОН;
подякою ДРДА.

   
 

Слуцька Олександра Степанівна

заступник директора з навчально-виховної роботи

вчитель української мови та літератури
вчитель вищої категорії.
вчитель-методист
Нагороджена: грамотою РУО, ГУОН;
почесною грамотою голови КМДА;
подякою ДРДА.

   
 

Висоцька Галина Іванівна

заступник директора з господарських робіт

   

-

 

Литвиненко Людмила Іванівна

педагог-організатор
вчитель вищої категорії
Нагороджена грамотою РУО;
подякою начальника РУО.

 

 basko1

Баско Людмила Сергіївна 

соціальний педагог 

вчитель ІІ категорії 

Швець Олена Михайлівна 

 kravchenko Терещенко Тетяна Анатоліївна 

практичний психолог 

спеціаліст І категорії

 dmutriv Дмитрів Катерина Дмитрівна 

медична сестра 

   
 rec

Рец Наталія Іванівна 

завідуюча бібліотекою

   
Хоменко Олена Петрівна

вчитель-логопед 
вчитель вищої категорії

   

МО учителів-предметників української філології

 dehtyarenko

Дегтяренко Ольга Олександрівна

керівник МО, вчитель української мови та літератури
вчитель вищої категорії
вчитель-методист
Нагороджена: грамотою РУО, ГУОН;
подякою ДРДА.

 

 Яхненко Валентина Павлівна

вчитель української мови та літератури
вчитель вищої категорії
вчитель-методист
Відмінник освіти України
Нагороджена: грамотою РУО, ГУОН, МОН;
подякою начальника РУО;
подякою ДРДА;
знаком Сухомлинського.

 miroshnichenko2

Мірошниченко Леся Михайлівна 

вчитель української мови та літератури
вища категорія
Нагороджена грамотою РУО.

 

 bojko

Бойко Ірина Миколаївна 

вчитель української мови та літератури
вчитель І категорії 
Нагороджена: грамотою РУО 

 

 ekorin

Корінь Олена Олександрівна  

вчитель української мови та літератури
вчитель І категорії 

  Губенко Світлана Сергіївна 

вчитель української мови та літератури 
вчитель ІІ категорії 

       

МО учителів-предметників іноземної філології

 

Дзус Ірина Миколаївна

керівник МО, вчитель англійської мови
вчитель вищої категорії

 

 selentiy1

Селентій Людмила Миколаївна  

вчитель англійської мови
вчитель вищої категорії 

Довгаль Ольга Миколаївна 

вчитель англійської мови
вчитель ІІ категорії

   
bazyuk Базюк Анна Анатоліївна   

вчитель англійської мови
спеціаліст 

 

Скорина Жанна Миколаївна 

вчитель англійської мови
вчитель ІІ категорії

rozvora

Розвора Алла Олександрівна 

вчитель англійської мови
вчитель вищої категорії

 

   
Сєргєєва Олена Вікторівна

вчитель німецької мови
вчитель вищої категорії;

 lucenko Луценко Оксана Борисівна 

вчитель німецької мови
вчитель ІІ категорії;

 bigyn1

 Бігун Юлія Миколаївна 

зарубіжної літератури
вчитель І категорії 

   

 

 

МО учителів-предметників фізико-математичного напрямку

DSC 0477 Яковенко Ольга Юріївна

керівник МО, вчитель математики
вчитель вищої категорії
вчитель-методист
Нагороджена: грамотою РУО, ГУОН 
подякою ДРДА.

mankivcka 

Маньківська Олена Петрівна 

вчитель математики
вчитель вищої категорії
старший учитель 

Савченко Оксана Василівна

вчитель математики
вчитель вищої категорії
старший учитель 
Нагороджена грамотою РУО.

 

   
 

Айдарова Жанна Михайлівна

вчитель інформатики
спеціаліст
вчитель ІІ категорії 

   
 

Савчук Оксана Петрівна

вчитель фізики
вчитель вищої категорії
старший учитель 

 

   

МО учителів-предметників природничого напрямку

 

Загороднюк Валентина Іванівна

вчитель біології
вчитель вищої категорії
вчитель-методист
Відмінник освіти України
Нагороджена: грамотою РУО, ГУОН, МОН; 
подякою голови КМДА;
подякою ДРДА;
знаком Сухомлинського.

 maydan

Майдан Ольга Михайлівна  

вчитель біології 
спеціаліст
вчитель І категорії 

 shchasluva

Щаслива Ольга Михайлівна   

вчитель хімії 
спеціаліст 

 

 

   

МО учителів-предметників історико-географічного напрямку

 

Невмержицька Наталія Олександрівна

керівник МО, вчитель історії
вчитель вищої категорії;
старший учитель 
Нагороджена: грамотою РУО, ГУОН.

 

  Грищенко Тетяна Віталіївна 

вчитель історії
вчитель І категорії;

los

Лось Тетяна Леонідівна 

вчитель історії
вчитель вищої категорії;
старший учитель 

   
 krasnuj

Красний Ігор Олександрович 

вчитель географії
спеціаліст 

 kyrochcina Курочкіна Анна Анатоліївна  

вчитель географії
спеціаліст 

МО учителів-предметників художньо-естетичного напрямку

kyzyshun

Кузишин Ірина Анатоліївна 

вчитель трудового навчання 
вчитель ІІ категорії 

  Титаренко Віктор Олексійович

вчитель трудового навчання
спеціаліст;
Нагороджений грамотою РУО, ГУОН

 mankivskv

Маньківський Валентин Боліславович

вчитель образотворчго мистецтва
спеціаліст 

   
trofumchuk1 Безрук Марія Вадимівна 

вчитель музичного мистецтва
вчитель ІІ категорії 

   

МО учителів-предметників спортивно-оздоровчого напрямку

 kovtun

Ковтун Валентин Валерійович 

вчитель фізичного виховання
вчитель вищої категорії 

 
 gorobec2

Горобець Світлана Сергіївна 

вчитель фізичного виховання
вчитель І категорії 

 pulhyn

Пильгун Ганна Антонівна 

вчитель фізичного виховання
вчитель ІІ категорії 

   

МО учителів-предметників початкових класів

 

Лоленко Оксана Олександрівна

керівник МО, вчитель початкових класів
вчитель вищої категорії
старший учитель 
Нагороджена: грамотою РУО, ГУОН;
подякою ДРДА.

 

 michyk

Міщук Людмила Анатоліївна

вчитель початкових класів
вчитель вищої категорії 
Нагороджена грамотою РУО.

 
 

Крушинська Тетяна Іванівна

вчитель початкових класів
вчитель вищої категорії
вчитель-методист 
Нагороджена: грамотою РУО, ГУОН;;
подякою начальника РУО;
подякою ДРДА.

 

 

Півторацька Тетяна Євгеніївна

вчитель початкових класів
вчитель вищої категорії
Нагороджена: грамотою РУО, ГУОН;
подякою начальника РУО;
подякою ДРДА .

 
 

Баран Ірина Володимирівна

вчитель початкових класів
вчитель І категорії;
Нагороджена грамотою РУО, РУОН.

 ivaniv2

Іванів Марія Ярославівна 

вчитель початкових класів
вчитель ІІ категорії 

 

Іванюсь Наталія Павлівна

вчитель початкових класів
вчитель І категорії

 

Бужинська Тетяна Юріївна

вчитель початкових класів
вчитель вищої категорії
вчитель-методист;
Нагороджена: грамотою РУО;
подякою ДРДА.

 

Грохольська Надія Дмитрівна

вчитель початкових класів
вчитель вищої категорії
вчитель-методист 
Нагороджена: грамотою РУО, ГУОН;
подякою начальника РУО;
подякою ДРДА.

 

Мельник Світлана Борисівна

вчитель початкових класів
вчитель вищої категорії
старший учитель;
Нагороджена: грамотою РУО, ГУОН;

подякою ДРДА.

 kruchok2 Кручок Марія Іванівна 

вчитель початкових класів
спеціаліст 

 

Салюк Ірина Іванівна

вчитель початкових класів
вчитель вищої категорії
Нагороджена: грамотою РУО, ГУОН;
подякою начальника РУО.

 lutvunenko1 Литвиненко Ольга Петрівна

вчитель початкових класів
вчитель вищої категорії

 zyeva

Остапчук Тетяна Юріївна 

вчитель початкових класів
вчитель І категорії

bondar1

Бондар Тетяна Михайлівна

вчитель початкових класів
вчитель ІІ категорії
Нагороджена грамотою РУО.

 shkarupa Шкарупа Леся Валеріївна 

вчитель початкових класів
вчитель ІІ категорії 

lutvun Литвин Наталія Олександрівна 

вчитель початкових класів
спеціаліст

   
 kovback2  Ковбасюк Тетяна Вікторівна

вчитель української мови початкової школи
вчитель ІІ категорії

 suzenko Сизенко Ірина Сергіївна 

вчитель української мови початкової школи
вчитель вищої категорії
старший учитель 

  Усенко Олена Григорівна  

вихователь групи продовженого дня
спеціаліст 

 turchenyuk Турченюк Наталія Василівна   

вихователь групи продовженого дня
спеціаліст 

 pulupenko Пилипенко Анна Андріївна   

вихователь групи продовженого дня
спеціаліст 

 dybrova Дуброва Ксенія Олександрівна    

вихователь групи продовженого дня
спеціаліст 

 

 

jmworld