title4.jpgtitle13.jpgtitle5.jpgtitle14.jpgtitle16.jpgtitle10.jpgtitle18.jpgtitle12.jpgtitle21.jpgtitle20.jpgtitle22.jpgtitle3.jpgtitle19.jpgtitle8.jpgtitle15.jpgtitle1.jpgtitle11.jpgtitle6.jpgtitle7.jpgtitle17.jpg

Якісний склад

37 мають вищу категорію
16 спеціалістів першої категорії
12 спеціалістів другої категорії
9 спеціалістів

13учителів-методистів 
12 учителів мають звання “старший вчитель”
3 учителів нагороджено знаком “Відмінник освіти”

У 2023-2024 н.р. педагогічний колектив школи працює над темою «Індивідуальна стратегія як необхідність самомобілізації та готовність до повноцінного діяння на шляху формування освітніх компетентностей учнів на уроках та позакласній діяльності для розвитку зростаючої особистості в умовах воєнного стану»

 


Адміністрація

 

Cидоренко Людмила Василівна

директор школи

вчитель німецької мови
вчитель вищої категорії.
вчитель-методист
Відмінник освіти України
Член асоціації керівників навчальних закладів України.
Нагороджена: грамотою РУО, ГУОН, МОН;
почесною грамотою голови КМДА;
подякою Президента України; 
подякою ДРДА.

 

Дні та години прийому:

четвер- 15.00 - 18.00
п'ятниця - 8.00 - 13.00

кабінет №221а

 

Велікжаніна Наталія Андріївна

заступник директора з навчально-виховної роботи

вчитель початкових класів
вчитель вищої категорії.
вчитель-методист
Нагороджена: грамотою РУО, ГУОН, МОН;
подякою начальника РУО; 
подякою ДРДА.

   

 tsipak

Ціпак Алла Леонідівна 

заступник директора з навчально-виховної роботи

вчитель української мови та літератури 
вчитель вищої категорії;
Нагороджена: грамотою РУО, ГУОН;
подякою ДРДА.

   
 krasnuj

Красний Ігор Олександрович

заступник директора з виховної роботи

вчитель географії
вчитель ІІ категорії
Нагороджений: грамотою РУО;
почесною грамотою голови КМДА, подякою ДРДА;

   
 

Висоцька Галина Іванівна

заступник директора з господарських робіт

   

-

 

Литвиненко Людмила Іванівна

педагог-організатор
вчитель вищої категорії
Нагороджена грамотою РУО;
подякою начальника РУО.

 

 basko1

Баско Людмила Сергіївна 

соціальний педагог 

вчитель І категорії 

Швець Олена Михайлівна 

 kravchenko Терещенко Тетяна Анатоліївна 

практичний психолог 

спеціаліст І категорії

 dmutriv Дмитрів Катерина Дмитрівна 

медична сестра 

   
 

 

   
Хоменко Олена Петрівна

вчитель-логопед 
вчитель вищої категорії, старший учитель

   

МО учителів-предметників української філології

 dehtyarenko

Дегтяренко Ольга Олександрівна

вчитель української мови та літератури
вчитель вищої категорії
вчитель-методист
Нагороджена: грамотою РУО, ГУОН;
подякою ДРДА.

 

Яхненко Валентина Павлівна

вчитель української мови та літератури
вчитель вищої категорії
вчитель-методист
Відмінник освіти України
Нагороджена: грамотою РУО, ГУОН, МОН;
подякою начальника РУО;
подякою ДРДА;
знаком Сухомлинського.

 miroshnichenko2

Мірошниченко Леся Михайлівна 

керівник МО, вчитель української мови та літератури
вища категорія
Нагороджена грамотою РУО.

 

 bojko

Бойко Ірина Миколаївна 

вчитель української мови та літератури
вчитель вищої категорії 
Нагороджена: грамотою РУО 

 

 kulumovuch

Климович Любов Миколаївна  

вчитель української мови та літератури
вчитель вищої категорії 

  Губенко Світлана Сергіївна 

вчитель української мови та літератури 
вчитель І категорії 

 dydarenko  Дударенко Людмила Валеріївна  

вчитель української мови та літератури
вчитель вищої категорії,
вчитель-методист  

   

МО учителів-предметників іноземної філології

 

Дзус Ірина Миколаївна

вчитель англійської мови
вчитель вищої категорії

 

 selentiy1

Селентій Людмила Миколаївна  

керівник МО, вчитель англійської мови
вчитель вищої категорії, вчитель-методист

 kylunuch

Кулинич Людмила Олександрівна
вчитель англійської мови
вчитель І категорії.

   
 rozvora Розвора Алла Олександрівна 

вчитель англійської мови
вчитель вищої категорії

 

Скорина Жанна Миколаївна 

вчитель англійської мови
вчитель І категорії

 kucenko

Куценко Марина Володимирівна   

вчитель англійської мови
вчитель вищої категорії

 

   
Сєргєєва Олена Вікторівна

вчитель німецької мови
вчитель вищої категорії;

 lucenko Луценко Оксана Борисівна 

вчитель німецької мови
вчитель І категорії;

 bigyn1

Бігун Юлія Миколаївна 

зарубіжної літератури
вчитель І категорії 

 chulyak Шуляк  Оксана Миколаївна   

вчитель німецької мови
вчитель І категорії;

 

 

МО учителів-предметників фізико-математичного напрямку

DSC 0477 Яковенко Ольга Юріївна

вчитель математики
вчитель вищої категорії
вчитель-методист
Нагороджена: грамотою РУО, ГУОН 
подякою ДРДА.

mankivcka 

Маньківська Олена Петрівна 

керівник МО, вчитель математики
вчитель вищої категорії
старший учитель 

Савченко Оксана Василівна

вчитель математики
вчитель вищої категорії
старший учитель 
Нагороджена грамотою РУО.

 

 rozvora1 Розвора Андрій Григорович 
вчитель математики
спеціаліст 

Айдарова Жанна Михайлівна

вчитель інформатики
вчитель І категорії 

 prys Прус Наталія Миколаївна 

вчитель інформатики
вчитель І категорії 

 badona

Бадьона Катерина Володимирівна  

вчитель фізики 
спеціаліст

   
 

Савчук Оксана Петрівна

вчитель фізики
вчитель вищої категорії
вчитель-методист 

   

МО учителів-предметників природничого напрямку

 

Загороднюк Валентина Іванівна

вчитель біології
вчитель вищої категорії
вчитель-методист
Відмінник освіти України
Нагороджена: грамотою РУО, ГУОН, МОН; 
подякою голови КМДА;
подякою ДРДА;
знаком Сухомлинського.

 maydan

Майдан Ольга Михайлівна  

керівник МО, вчитель біології 
вчитель вищої  категорії 

 shchasluva

Щаслива Ольга Михайлівна   

вчитель хімії 
вчитель ІІ категорії 

 

 

maksumenko Максименко Вікторія Петрівна  

вчитель хімії
вчитель вищої категорії, старший учитель 

МО учителів-предметників історико-географічного напрямку

 

Невмержицька Наталія Олександрівна

вчитель історії
вчитель вищої категорії;
старший учитель 
Нагороджена: грамотою РУО, ГУОН.

 

  Грищенко Тетяна Віталіївна 

вчитель історії
вчитель вищої категорії;

los

Лось Тетяна Леонідівна 

керівник МО, вчитель історії
вчитель вищої категорії;
старший учитель 

 gavrus  Гаврись Віта Вячеславівна  

вчитель історії
спеціаліст;

 kyrochcina

Курочкіна Анна Анатоліївна  

вчитель географії
вчитель ІІ категорії

   

МО учителів-предметників художньо-естетичного напрямку

       
 mankivskv

Маньківський Валентин Боліславович

вчитель трудового навчання
вчитель ІІ категорії 

 bulah Булах Таїсія Олександрівна 

вчитель образотворчого мистецтва та трудового навчання 
вчитель ІІ категорії

logoshyk Логощук Наталія Іванівна  

вчитель музичного мистецтва
вчитель ІІ категорії 

 shostak  Шостак Ольга Василівна

вчитель трудового навчання та основ здоров'я  
спеціаліст 

МО учителів-предметників спортивно-оздоровчого напрямку

 moskalenko

Москаленко Олексій Миколайович

вчитель фізичного виховання
вчитель вищої категорії 

 
 gorobec2

Горобець Світлана Сергіївна 

керівник МО, вчитель фізичного виховання
вчитель І категорії 

 pulhyn

Пильгун Ганна Антонівна 

вчитель фізичного виховання
вчитель І категорії 

   

МО учителів-предметників початкових класів

 

Лоленко Оксана Олександрівна

вчитель початкових класів
вчитель вищої категорії
вчитель-методист 
Нагороджена: грамотою РУО, ГУОН;
подякою ДРДА.

 

 michyk

Міщук Людмила Анатоліївна

вчитель початкових класів
вчитель вищої категорії 
вчитель-методист

Нагороджена грамотою РУО.

 
 

Крушинська Тетяна Іванівна

вчитель початкових класів
вчитель вищої категорії
вчитель-методист 
Нагороджена: грамотою РУО, ГУОН;;
подякою начальника РУО;
подякою ДРДА.

 

 

Півторацька Тетяна Євгеніївна

вчитель початкових класів
вчитель вищої категорії
старший учитель
Нагороджена: грамотою РУО, ГУОН;
подякою начальника РУО;
подякою ДРДА .

 
 

Баран Ірина Володимирівна

вчитель початкових класів
вчитель вищої категорії;
Нагороджена грамотою РУО, РУОН.

 ivaniv2

Іванів Марія Ярославівна 

вчитель початкових класів
вчитель І категорії 

 

Іванюсь Наталія Павлівна

вчитель початкових класів
вчитель вищої категорії
старший учитель

 

Бужинська Тетяна Юріївна

керівник МО, вчитель початкових класів
вчитель вищої категорії
вчитель-методист;
Нагороджена: грамотою РУО;
подякою ДРДА.

 

Грохольська Надія Дмитрівна

вчитель початкових класів
вчитель вищої категорії
вчитель-методист 
Нагороджена: грамотою РУО, ГУОН;
подякою начальника РУО;
подякою ДРДА.

 

Мельник Світлана Борисівна

вчитель початкових класів
вчитель вищої категорії
старший учитель;
Нагороджена: грамотою РУО, ГУОН;

подякою ДРДА.

 klyushnikova Клюшнікова Тетяна Андріївна  

вчитель початкових класів
вчитель вищої категорії 

 

Салюк Ірина Іванівна

вчитель початкових класів
вчитель вищої категорії
старший учитель
Нагороджена: грамотою РУО, ГУОН;
подякою начальника РУО.

 lutvunenko1 Литвиненко Ольга Петрівна

вчитель початкових класів
вчитель вищої категорії
вчитель-методист 

 zyeva

Остапчук Тетяна Юріївна 

вчитель початкових класів
вчитель вищої категорії

bondar1

Бондар Тетяна Михайлівна

вчитель початкових класів
вчитель І категорії
Нагороджена грамотою РУО.

 kovback2 Ковбасюк Тетяна Вікторівна

вчитель початкових класів 
вчитель І категорії

lutvun Литвин Наталія Олександрівна 

вчитель української мови початкової школи 
вчитель ІІ категорії

   
 DSC 5824

Сизенко Ірина Сергіївна 

вчитель української мови початкової школи
вчитель вищої категорії
вчитель-методист 

   
 dybrova

Дуброва Ксенія Олександрівна    

вихователь групи продовженого дня
вчитель ІІ категорії

 turchen Турченюк Наталія Василівна   

вихователь групи продовженого дня
вчитель ІІ категорії

       

 

 

jmworld